MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Pro firmy

Posílení vozového parku - MAX FLEET

Trápí vaši firmu nedostatek firemních vozidel?
Se službou MAX FLEET vyřešíme váš problém rychle a jednoduše!

DENNÍ - MĚSÍČNÍ - ROČNÍ PRONÁJEM

Osobní a užitkovÉ vozy ihned k dispozici. Službu MAXFLEET využívá čím dál tím více firem a to v rámci celé ČR.

 

 

Každou firmu čas od času potrápí akutní nedostatek firemních vozidel. Někdy se jedná o nečekanou událost způsobenou třeba souběhem termínů nebo školením většího počtu zaměstnanců. Jindy jsou problémy s firemními vozy dlouhodobějšího rázu. Potřebovali jste někdy vyslat svoje techniky na dvě různá místa a k dispozici jste měli pouze jeden volný automobil? Stává se to často a běžně. Se službou MAX FLEET je však řešení rychlé a jednoduché. Dobře víme, že když potřebujete vozidlo, potřebujete ho hned a ne až za několik týdnů.

 

Se službou MAX FLEET můžete mít okamžitě k dispozici všechna potřebná vozidla.

A to velmi jednoduše, díky dlouhodobé smlouvě se společností MAX RENTAL! Pozor: platit budete pouze za pronajaté vozy a délka pronájmu záleží jen na vás!


Máme zájem o využití služby MAX FLEET, jak máme postupovat?

1. Zavolejte nám! Ať už potřebujete cokoli, bez obav se na nás obraťte, zavolejte nám na číslo 602 703 807 a sdělte nám vaše požadavky.

2. Schválení spolupráce bez zbytečného čekání: Rozumíme vašim starostem s nedostatkem vozidel, schválení spolupráce proto vyřizujeme okamžitě. Stačí nám k tomu 1 hodina!

3. Rámcová smlouva s individuálním ceníkem: Každý zákazník je unikátní a zaslouží si proto individuální smlouvu a podmínky.

4. Flotila osobních a užitkových vozidel je vám ihned k dispozici. Naše vozy jsou připravené, po podpisu smlouvy je proto můžete začít okamžitě využívat.

 

A výhody služby MAX FLEET? Těch je opravdu hodně:

  • Posílíme váš vozový park vybranými vozidly z naší flotily
  • Počet pronajatých vozidel záleží pouze na vás.
  • Stačí objednat pouze emailem.
  • Přistavení vozů po celé České republice ZDARMA.
  • Fakturace na konci uplynulého měsíce.
  • Veškerá vozidla jsou plně pojištěna se spoluúčastí 5 až 10 %
  • Ke každému vyúčtování obdržíte výpis z elektronické knihy jízd.
  • Neomezený počet najetých kilometrů.

 

Služba MAX FLEET byla až doposud nabízena pouze našim dlouholetým zákazníkům, díky jejich spokojenosti jsme se rozhodli nabídku této flexibilní služby výrazně rozšířit. Proto neváhejte, nedostatek vhodných automobilů vás při vašem podnikání brzdit nemusí a se službou MAX FLEET ani nebude!

 

Využijte férovou nabídku služby MAX FLEET!

S námi získáte početnou flotilu firemních vozů, a to odpovídající potřebám vaší firmy. Problémem nejsou ani krátkodobé zápůjčky. Nemusíte se zavazovat k žádným odběrům. Celý proces je mnohem jednodušší a rychlejší než operativní leasing. Přistavení aut zdarma je pro nás samozřejmostí.

Žádné kauce, žádné složité formuláře, žádné platby dopředu - vozy stačí pouze objednat e-mailem. Čerpáte řadu dalších výhod jako pojištění vozu a neomezený počet ujetých kilometrů.

 

Zaujala vás nabídka služby MAX FLEET? Zavolejte nám!

Bez obav se na nás obraťte, zavolejte nám na číslo 602 703 807 a sdělte nám vaše požadavky. Najdeme pro vaši firmu to nejlepší řešení.