MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Dlouhodobý pronájem auta se vyplatí

Autopůjčovna MAX Rental nabízí kromě klasických krátkodobých pronájmů automobilů, také střednědobé (1–3 měsíce) a dlouhodobé (nad 3 měsíce) pronájmy osobních a užitkových vozidel.

Pro zajištění maximální péče o naše zákazníky jsou dlouhodobé pronájmy vozidel naší autopůjčovnou nabízeny v několika cenových hladinách dle rozsahu služeb, přičemž standardem zůstává forma "fullservice", tj. komplexní služby spojené s provozem vozidla.

„Fullservice“ ke každému dlouhodobému pronájmu automobilu

V rámci „fullservice“ poskytovaného naší autopůjčovnou má provozovatel po celou dobu pronájmu zajištěn pravidelný servis, a to včetně kompletního pojištění a zajištění celoroční české dálniční známky. Pronájem za dané vozidlo je fakturován vždy na konci měsíce, a to za předem dohodnutou cenu, která se po celou dobu nájemního vztahu nijak nemění. Umožníme vám pronajmout si a provozovat vždy pouze tolik vozidel, kolik aktuálně potřebujete pro svoji činnost.

V našem vozovém parku si můžete zapůjčit nejen osobní vozy českých značek typu Škoda, ale také zahraničních jakými jsou například Audi, BMW či Opel. Kromě osobních vozů provozujeme také půjčovnu dodávek. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc i těm nejnáročnějším klientům.

V případě jakýchkoliv dotazů nás či zájmu o dlouhodobý pronájem aut neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho rezervačního centra.