MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Půjčovna luxusních vozů Ostrava

Půjčovna luxusních vozů Ostrava

Naše autopůjčovna Maxrental je známá svou výjimečnou nabídkou luxusních vozů. Máme širokou škálu automobilů od renomovaných značek jako BMW, Audi, Land Rover, Hyundai a Škoda. Služby nabízíme na celém území České republiky, a to včetně Ostravy, kde máme mnoho spokojených klientů.

V naší nabídce naleznete:

  • Standardní vozidla: Pro ty, kteří hledají spolehlivé a pohodlné vozidlo pro rodinu či výlety, máme také řadu klasických modelů.
  • Hyundai i30: Moderní automobil, který se stal rychle oblíbeným díky svému designu a spolehlivosti.
  • Škoda Superb combi DSG III: Hrdost českého automobilového průmyslu. Superb je známý svou prostorností, komfortem a nízkou spotřebou.
  • Audi A4: Ideální pro ty, kteří hledají kombinaci pohodlí a výkonu. Audi A4 je známo svým elegantním designem a výkonným motorem.
  • Prémiové BMW X5 4x4: BMW je známé svou německou dokonalostí a kvalitou. Tento model s automatickou převodovkou nabízí vynikající jízdní vlastnosti.
  • Range Rover HSE: Tento vůz je symbolem luxusu a síly s 4x4 pohonem a automatickou převodovkou, která zajišťuje hladkou jízdu.

Flexibilní možnosti pronájmu

Ať už potřebujete auto na víkendový výlet, služební cestu nebo na delší dobu, Maxrental vám nabízí různé možnosti. Můžete si vybrat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vozů dle vašich potřeb. A pro firmy či jednotlivce hledající alternativu k vlastnictví vozidla, nabízíme také operativní leasing.

Doplňky pro vaše vozy

Každý z našich automobilů je vybaven nezbytnostmi pro bezproblémovou jízdu – dálniční známka, plné pojištění a pravidelná údržba zajišťují, že vaše jízda bude vždy hladká a bezpečná. Pokud plánujete delší výlet nebo dovolenou, můžete si k vozu připojit různé doplňky, např. střešní boxy pro více zavazadel, nosiče kol pro sportovní aktivity či přívěsný vozík. A pro ty nejmenší cestovatele máme k dispozici dětské autosedačky.

Jak nás kontaktovat?

Pro rezervaci vozu nebo více informací se s námi můžete snadno spojit. Stačí nám napsat online, poslat email nebo zavolat na uvedená telefonní čísla. Jsme zde pro vás a vaše pohodlné cestování.
Pokud si vůz rezervujete u nás, můžete si ho samozřejmě vyzvednout přímo na pobočce v Třebíči. Ale pro ty, kteří by chtěli více pohodlí, nabízíme doručení vozu až k vám. A pokud si auto půjčíte na déle než 15 dní, je toto doručení zcela zdarma.