MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Znojmo

Autopůjčovna Znojmo

MAX Rental autopůjčovna Znojmo nabízí užitkové vozy, mikrobusy a samozřejmě osobní vozy značek Audi, BMW, Škoda, VolksWagen, Opel, Ford a mnoha dalších. V nabídce autopůjčovny Znojmo najdete jak luxusní a reprezentativní vozy, tak i rodinné modely aut ideální například pro přepravu během dovolené. Vámi vybraný vůz přistavíme na určené místo, a to nejen ve městě Znojmo a okolí, ale i kdekoliv jinde v ČR.

Autopůjčovna Znojmo vám nebude účtovat taxu za ujeté kilometry a všechny vozy v nabídce mají dálniční známku. Samozřejmostí je 100% technický stav aut a kompletní pojištění. Všechny vozy z nabídky autopůjčovny procházejí pravidelnou servisní prohlídkou (vždy po ukončení zápůjčky, v případě dlouhodobého pronájmu vozu několikrát měsíčně). Ke každému autu poskytuje půjčovna Znojmo řadu praktického příslušenství, využít můžete například dětské sedačky, navigaci, střešní boxy, držáky kol nebo přívěsný vozík.

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy aut
V autopůjčovně Znojmo si můžete pronajmout vozidlo bez omezení termínu. MAX Rental nabízí krátkodobé i dlouhodobé, cenově velmi zvýhodněné pronájmy všech vozů, včetně užitkových a nákladních aut.

Objednávka
MAX Rental
autopůjčovna Znojmo nabízí možnost rezervovat si vůz z nabídky on-line. Kompletní přehled nabízených automobilů včetně příslušenství najdete v sekci AUTOPŮJČOVNA. Jsme si vědomi toho, že vám on-line objednávka nemusí z nějakého důvodu vyhovovat. V tomto případě se na nás obracejte prostřednictvím Rezervačního centra MAX Rental, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky.