MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Ústí nad Labem

Jste z Ústí nad Labem a hledáte pronájem aut? Ať už potřebujete auto pro osobní potřeby, obchodní schůzky nebo třeba rekreaci, můžete se obrátit na autopůjčovnu MAX Rental. Nabízíme vám flexibilitu v podobě doručení vozu až k vám, a pokud potřebujete, máte možnost pronájmu na delší dobu. Odborníci z naší půjčovny jsou zde, aby vám poradili a nabídli nejlepší řešení dle vašich potřeb.

Náš vozový park je složen z kvalitních aut renomovaných značek, která jsou pravidelně kontrolována a udržována v bezvadném stavu. Ať už hledáte standardní model pro každodenní potřeby, nebo luxusní vůz na pronájem pro zvláštní příležitost, máme vše. Navíc, bezpečnost je pro nás prioritou, proto naše vozy parkujeme v chráněných prostorách.krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut.

Široká nabídka vozů pro každého

Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec, rodina na výletě, firma organizující událost nebo podnikatel potřebující speciální vozidlo pro konkrétní účel - auto pro každého a každou příležitost. Naše rozmanitá flotila zahrnuje vše od osobních vozů, přes dodávky pro transport zboží až po karavany pro dovolenou. A pokud potřebujete doplňkové zařízení, jako jsou přívěsy, máme i ty.

Široký výber pro každého

Náš tým se neustále snaží nabízet nejlepší služby na trhu. Pro firmy máme speciální nabídky, které usnadňují dlouhodobý pronájem vozu nebo operativní leasing. Pokud se rozhodnete stát se naším zákazníkem, můžete očekávat řadu výhod, včetně konkurenčních cen a výjimečné zákaznické podpory. V situacích, kdy potřebujete náhradní vůz, jsme tu pro vás.

Rezervaci vozu můžete provést online


Chápeme, že v dnešní rychle se měnící době je flexibilita a jednoduchost klíčová. Proto jsme vytvořili snadno použitelnou online platformu pro rezervaci vozu. Pokud však preferujete osobní kontakt, můžete nás také kontaktovat telefonicky. Náš tým je připraven vám pomoci s jakýmkoli dotazem či nejasností.

Ačkoli je naše hlavní základna v Třebíči, snažíme se být co nejblíže našim zákazníkům. Pokud si půjčíte auto na více než 15 dní, zdarma vám ho dovezeme až do Ústí nad Labem. Doprava zdarma je jen jednou z mnoha výhod, které nabízíme.

Autopůjčovna Ústí nad Labem je vaší nejlepší volbou.

V nepříjemných situacích, kdy potřebujete náhradní vůz, vám chceme nabídnout snadné a spolehlivé řešení. Naše služby jsou navrženy tak, abyste mohli pokračovat ve svém dni bez zbytečných komplikací. Očekávejte od nás profesionální přístup, kvalitní vozový park a bezproblémovou jízdu.