MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Třebíč

Autopůjčovna Třebíč

Autopůjčovna Třebíč neúčtuje sazbu za ujeté kilometry, samozřejmostí je kompletní a bezvadný technický stav vozidla (všechny vozy prochází pravidelnou servisní kontrolou). Všechna auta mají dálniční známku.

 

Ke každému vozu poskytuje autopůjčovna MAX Rental řadu příslušenství, např. nosiče kol, střešní boxy, navigaci nebo přívěsný vozík. Pokud cestujete s dětmi, oceníte nabídku dětských autosedaček.

MAX Rental autopůjčovna Třebíč nabízí osobní vozy i užitkové vozy a mikrobusy značek BMW, Audi, VolksWagen, Opel, Škoda, Ford a další. V nabídce autopůjčovny najdete jak luxusní reprezentativní vozidla, tak i rodinné ekonomické vozy, vhodné například pro přepravu na dovolené. Vybrané vozidlo vám přistavíme nejen v Třebíči a okolí, ale i kdekoli jinde v ČR.

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy
V autopůjčovně Třebíč si můžete pronajmout vozidlo na jak dlouho chcete. MAX Rental nabízí krátkodobé i dlouhodobé, cenově zvýhodněné pronájmy všech vozů.

Objednávka
MAX Rental autopůjčovna Třebíč nabízí možnost rezervovat si vozidlo z nabídky on-line. Kompletní přehled nabízených automobilů včetně příslušenství najdete v sekci AUTOPŮJČOVNA. Pokud vám nevyhovuje on-line rezervace vozu nebo máte jakýkoliv dotaz, využijte služeb Rezervačního centra MAX Rental, kontaktujte nás prostřednicvím e-mailu nebo telefonicky.

Přeprava na letiště
Chystáte se na dovolenou? Autopůjčovna Třebíč nabízí přepravu na letiště i zpět. V požadovaném termínu vás vybraným vozem dopravíme přímo k letištní hale, zajistíme i zpáteční odvoz. Letištní přepravu nabízíme pro tato letiště: Brno, Praha, Wien, Graz, Karlovy Vary, Ostrava.

Ceník přepravy na letiště
MAX Rental Třebíč poskytuje svoje služby po celém území ČR. Z tohoto důvodu je na základě vašich požadavků vypracována samostatná kalkulace pro každou objednávku.

Objednání přepravy na letiště
Objednání přepravy na letiště můžete provést pomocí on-line rezervačního formuláře, který najdete u každého nabí-
zeného vozu v sekci AUTOPŮJČOVNA nebo prostřednictvím telefonu, emailu.