MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Třebíč

Autopůjčovna Třebíč

Třebíčská autopůjčovna prioritizuje transparentnost a férovost vůči svým zákazníkům. Když si půjčíte vozidlo, nemusíte se obávat poplatků za každý ujetý kilometr. Kromě toho je důraz kladen na kvalitu a bezpečnost vozidel, proto pravidelně podstupují servisní kontroly. Zajistíme, že když si vypůjčíte auto, je v perfektním technickém stavu a je vybaveno dálniční známkou pro bezproblémovou jízdu po dálnicích.

Široká paleta vozidel

V MAXRENTAL v Třebíči je široká škála vozidel na výběr. Ať už potřebujete luxusní sedan pro obchodní schůzku, prostorný užitkový vůz pro stěhování nebo pohodlný mikrobus pro rodinný výlet, najdete ho zde. Máme značky jako BMW, Audi, Volkswagen a další. Navíc, pro ty, kteří potřebují vozidlo na konkrétní místo mimo Třebíč, jsme schopni vozidlo doručit po celé České republice.


V naší autopůjčovně rozumíme rozmanitým potřebám zákazníků. Pro krátkodobé výlety nebo specifické potřeby můžete využít krátkodobý pronájem vozidel. Pro delší období či pro firmy nabízíme dlouhodobé pronájmy aut s výhodnými cenami, které zahrnují různé bonusy a výhody.

Doplňky k vozům

U MAXRENTAL nejde jen o výpůjčku vozu, ale o komplexní zážitek z cestování. K dispozici jsou nosiče kol pro cyklisty, střešní boxy pro ty, kteří potřebují extra úložný prostor, moderní navigační systémy pro snadné a efektivní navigování a přívěsné vozíky pro specifické potřeby. A pro ty, kteří cestují s dětmi, máme kvalitní a bezpečné dětské autosedačky.

Přeprava na letiště

Plánování dovolené nebo obchodní cesty může být stresující, zejména co se týče dopravy na letiště. Naše služba přepravy na letiště je designována tak, aby vám poskytla pohodlný a spolehlivý způsob, jak se dostat na letiště včas. Poskytujeme tuto službu pro několik hlavních letišť v regionu.

Každá cesta je jedinečná a my v MAXRENTAL Třebíč to chápeme. Abychom vám poskytli nejlepší možnou cenu, provádíme individuální kalkulace cen dle vašich specifických potřeb a požadavků. Bez ohledu na vaši destinaci, snažíme se vždy poskytnout konkurenceschopnou a spravedlivou cenu.

Snadná rezervace

Na našem on-line portále v sekci AUTOPŮJČOVNA si můžete prohlédnout dostupné vozy, jejich specifikace a případné doplňky. Pokud byste raději komunikovali osobně nebo máte konkrétní dotazy, naše rezervační centrum je připraveno vám pomoci, ať už emailem či telefonicky. Pokud máte specifické požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.