MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Plzeň

Pokud jste obyvatelem Plzně a někdy jste zvažovali pronájem auta, pak je MAX Rental právě pro vás. Ať už je to kvůli pracovní cestě, dovolené, nebo jen pro víkendový výlet, nabízíme širokou škálu vozů. Ať už potřebujete osobní nebo užitkový automobil, naše flotila je připravena. Díky našim službám nemusíte čekat na veřejnou dopravu nebo se spoléhat na taxi. Máme možnost doručit vůz kamkoli v Plzni a naše flexibilní možnosti pronájmu zahrnují i dlouhodobé možnosti.

 

Nejen na krátkodobý pronájem

 

Nabízíme širokou škálu vozů, od lacných modelů po luxusní vozy oblíbených a silných značek. Věříme v udržování našich vozů ve vynikajícím stavu, proto je pravidelně servisujeme a uložíme je v bezpečných a monitorovaných garážích. Bez ohledu na vaše potřeby nebo rozpočet máme vůz, který vám bude vyhovovat. Nechybí osobní auta, nákladní vozy i různé karavany, mikrobusy nebo pronájem dodávkek, které se hodí pro speciální příležitosti nebo podnikání. S takovými pomocníky je pro vás práce jednodušší.

Zapůjčený model auta využijete při jízdě nejen po Plzni, díky dobrému servisu pro vás bude spolehlivým partnerem i na delší cesty, navštívit nás a vybrat si vhodný vůz může naprosto každý.

Proč si půjčit vůz v autopůjčovně MAXRENTAL?

Kromě naší rozsáhlé flotily a konkurenceschopných cen nabízíme i další služby. Nabízíme výhodné podmínky pro firmy, ať už se jedná o dlouhodobý pronájem vozu pro firemní potřeby nebo operativní leasing s řadou výhod. Věříme v budování silných vztahů s našimi klienty a nabízíme slevy a výhody pro opakované zákazníky.


V nepříjemných situacích, kdy vaše auto neočekávaně selže nebo když potřebujete náhradní vůz na poslední chvíli, je tu naše autopůjčovna pro vás. Naše priority jsou spolehlivost, profesionální služby a zajištění, že vaše jízda bude co nejbezproblémovější.