MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Pardubice

Jste z Pardubic a potřebujete si půjčit automobil? Je úplně jedno, sháníte-li osobní nebo užitkový vůz. Využijte služeb autopůjčovny MAX Rental. Vozidlo vám můžeme přistavit na jakoukoliv adresu, vůz si můžete pronajmout i dlouhodobě!

Autopůjčovna Pardubice nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů oblíbených a výkonných značek. Auta jsou vždy pečlivě servisována a parkována v chráněných garážích, jedná se o běžné i luxusní vozy. Autopark je připraven pro obyčejné řidiče i náročnější uživatele vozů. Využijete je k běžnému cestování do práce a na nákupy, ale také pro transport těžších břemen.

Široká nabídka vozů pro každého

Nechybí osobní auta, nákladní vozy i různé karavany, mikrobusy a dodávky, které se hodí pro specializované činnosti. U nás naleznete i všelijaká přípojná zařízení, tedy přívěsy, vozíky a přepravníky. S takovými pomocníky je pro vás práce jednodušší.

Zapůjčený model auta využijete při jízdě po Pardubicích, díky dobrému servisu pro vás bude spolehlivým partnerem i na delší cesty. Služby jsou ale nejen pro obyvatele Pardubic a blízkého okolí, navštívit nás a vybrat si vhodný vůz může naprosto každý.

Proč si půjčit vůz v autopůjčovně MAXRENTAL?

Firmám umožníme výhodný dlouhodobý pronájem vozu, nebo službu operativního leasingu s mnoha plusy. Pokud se stanete naším zákazníkem, ušetříte a vždy se dopravíte tam, kam potřebujete. Autopůjčovna Pardubice pomáhá všem řidičům v krizových situacích, kdy nemají k dispozici vlastní automobil.

Auto si u nás rezervujte online, prostřednictvím systému, který je jednoduchý a dostupný každému, nebo zvolte rezervaci telefonicky. Jsme rovněž připraveni zodpovědět jakýkoliv dotaz a nejasnost. Komunikace se zákazníkem je pro nás prioritou a základem dlouhodobější spolupráce.

Naše základna se nachází v Třebíči, takže půjčovat vůz můžete přímo zde, nebo vám na žádost dovezeme automobil až do Pardubic. Jestliže si auto zapůjčíte na více než 15 dní, bude pro vás tato doprava na místo zdarma.

Autopůjčovna Pardubice je pro vás jasnou volbou v nepříjemné situaci, kdy potřebujete nutně náhradní vůz. Spoléhejte na kvalitní služby a užívejte si bezproblémovou jízdu.