MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Liberec

Pokud se ocitnete v situaci, kdy potřebujete dočasně auto, ať už kvůli služební cestě, dovolené nebo náhlé poruše vlastního vozidla, je autopůjčovna MAX Rental tu pro vás. Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim požadavkům. Ať už potřebujete osobní auto pro rodinný výlet nebo nákladní vozidlo pro převoz zboží, máme pro vás řešení. A navíc, pokud nechcete přijít až k nám, doručíme vám vybrané vozidlo až na místo.

Důvody pro MAX Rental

Autopůjčovna MAX Rental v Liberci je tou pravou volbou pro vás. Nabízíme konkurenceschopné ceny, vynikající služby a komplexní řešení pro vaše potřeby v oblasti dopravy. Ať už potřebujete auto na den, týden nebo měsíc, máme pro vás ideální řešení.

Rezervace a doručení

Chceme, aby byl proces půjčení auta co nejméně komplikovaný. Proto můžete provést rezervaci buď online přes náš systém, který je intuitivní a snadno použitelný, nebo nám zavolat a domluvit se telefonicky. A co víc, pokud si auto půjčíte na delší dobu, nabízíme vám dopravu vozu na vámi vybrané místo zdarma.

Klientská podpora

Věříme, že dobrá komunikace je základem úspěchu v jakémkoli oboru. Proto máme profesionální tým, který je připraven vám poradit a pomoci s výběrem toho správného vozu. Ať už máte technickou otázku, nebo si nejste jisti, jaký typ vozu by byl pro vás nejlepší, jsme tu, abychom vám pomohli.

Široký výběr vozů

U nás si vybere opravdu každý. Máme vozy pro rodiny s dětmi, sportovní modely pro milovníky adrenalinu, luxusní vozy pro zvláštní příležitosti a užitková vozidla a dodávky pro firemní klienty. A to není vše! Pro ty, kteří potřebují transportovat větší náklad nebo speciální vybavení, nabízíme různé přívěsy a další příslušenství.

V Liberci jsme známí díky našemu unikátnímu přístupu k pronájmu vozidel. Naše auta nejsou jen moderní a v dobrém technickém stavu, ale také pravidelně kontrolována specialisty. Díky tomu můžeme zaručit, že naše vozy jsou bezpečné a spolehlivé. Naším cílem je nabídnout rozmanitý vozový park, který vyhovuje jak běžným řidičům, tak i těm, kteří hledají něco speciálního.