MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna České Budějovice

Autopůjčovna České Budějovice

Jste z Českých Budějovic, nebo blízkého a okolí? Potřebujete půjčit auto, nebo dodávku? Využijte služeb proveřené autopůjčovny Maxrental. Rezervujte si ho prostřednictvím rezervačního systému a my Vám ho dovezeme, kam si budete přát. Pokud zvolíte nájem vozu navíce jak 15 dní, bude přistavení vozů ZDARMA.

Maxrental nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů běžných i luxusních značek. Autobily jsou pravidelně servisovány a zaparkovány v chráněných garážích, aby byly vždy čisté a prezentativní. Vozový park nabízí pronájem aut pro  řidiče a řidičky všech kategorií.

Osobní auta, Luxusní vozy, mikrobusy, dodávky i přívěsné vozíky

V nabídce autopůjčovny České Budějovice naleznete nejen osobní auta a dodávky (typu Fiat Ducato či 9 místní Volkswagen Transporter.), ale i běžně používané přívěsné vozíky a přepravníky. Vybírat můžete z tradičních tuzemských značek jako je Škoda, nebo značek luxusních aut jako BMW, AUDI,nebo Hyundai.

Zapůjčené vozidlo můžete využiít jak pro pracovní účely, tak třeba jen pro pro výlety po okolních místech a památkách v Třeboňi, Prachaticích, Českém Krumlově, či Jindřichově Hradci.

Výhody zapůjčení vozu z autopůjčovny MAXRENTAL?

Podnikatelům a organizacím nabízíme výhodný dlouhodobý pronájem aut, nebo služby operativního leasingu z celou řadou bonusů. Autopůjčovna České Budějovice pomáhá všem řidičům v situacích, kdy nemají k dispozici vlastní vůz.

Automobil si můžete rezervovat online, nebo využít běžné telefonní linky 603 339 338. Naši ddispečeří jsou připraveni zodpovědět jakoukoliv vaši otázku. Vaše spokojenost  je pro nás prioritou.

Naše centrála má sídlo v Třebíči, takže vůz si můžete vyzvednout přímo zde. Na vaše přání vám vůz přivezeme na jakékoliv místo v Českých Budějovicích. Pokud si vůz zarezervujete na více než 15 dní, bude toto přistavení vozu ZDARMA.

Autopůjčovna České Budějovice je pro vás jasnou volbou v nepříjemné situaci, kdy nutně potřebujete náhradní vůz. Spoléhejte na kvalitní servis a užívejte si bezstarostnou jízdu po Jihočeském kraji.