MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna MAX Rental, nacházející se v Brně, je vaším ideálním partnerem pro pronájem automobilů. Naše široká flotila zahrnuje osobní vozy, užitkové vozy a mikrobusy od prestižních značek, včetně BMW, Audi, VolksWagen, Opel, Škoda, Ford a mnoha dalších. Ať už hledáte luxusní vůz pro obchodní jednání nebo spolehlivý rodinný vůz pro dovolenou, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. A pro vaše pohodlí vám můžeme vozidlo doručit kdekoliv v Brně, ale i v ostatních částech ČR.

 

Výhody naší autopůjčovny

Když si půjčíte vůz od MAXRENTAL, nemusíte se starat o dodatečné poplatky za ujeté kilometry. Všechna naše vozidla jsou vybavena platnou dálniční známkou, což znamená bezproblémovou jízdu po dálnicích. Kromě toho klademe velký důraz na bezpečnost a spolehlivost, proto všechna naše vozidla mají kompletní pojištění a pravidelně prochází technickými kontrolami, aby byla vždy v nejlepším možném stavu. A pokud potřebujete něco navíc, můžeme vám nabídnout řadu příslušenství, včetně navigací Garmin, dětských sedaček, střešních boxů a mnoho dalšího.

Flexibilní pronájmy

V autopůjčovně MAXRENTAL v Brně nabízíme široké možnosti pronájmu. Ať už potřebujete auto na víkend, týden nebo i několik měsíců, máme pro vás řešení. Naše krátkodobé a dlouhodobé pronájmy aut jsou cenově výhodné a přizpůsobené vašim individuálním potřebám.

Přeprava na letiště Tuřany

Plánujete cestu letecky? Nechte nás se postarat o váš odvoz na letiště Tuřany. Naši řidiči vás s radostí vyzvednou a odvezou na letiště v komfortu našich vozů. A po návratu z vaší cesty zajistíme i váš zpáteční transfer.

Individuální cenová kalkulace

Rozumíme, že každý klient má jedinečné potřeby. Abychom vám nabídli nejlepší cenu za naše služby, připravujeme individuální cenovou kalkulaci pro každou objednávku, ať už se jedná o přepravu na letiště nebo dlouhodobý pronájem vozu.

Jednoduché objednání vozidla

Rezervace vozu s námi je hračka. Pro snadnou a rychlou online rezervaci můžete navštívit naše stránky a prohlédnout si sekci AUTOPŮJČOVNA, kde najdete kompletní přehled dostupných vozů a jejich příslušenství. Pokud máte nějaké otázky nebo speciální požadavky, náš tým je vám k dispozici prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.