MENU 568 851 851
CZ
CZ EN DE RU FR IT PT ES

Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna Brno

MAX Rental autopůjčovna Brno nabízí osobní vozy, užitkové vozy a mikrobusy značek BMW, Audi, VolksWagen, Opel, Škoda, Ford a další. V nabídce autopůjčovny najdete jak luxusní reprezentativní vozidla, tak i rodinné ekonomické vozy, vhodné například pro přepravu na dovolené. Vybrané vozidlo vám přistavíme nejen v Brně a okolí, ale i kdekoli jinde v ČR.


Autopůjčovna Brno neúčtuje sazbu za ujeté kilometry, všechny vozy v nabídce mají dálniční známku. Samozřejmostí je kompletní pojištění a 100% technický stav – všechna vozidla prochází pravidelnou servisní kontrolou. Ke každému autu poskytuje půjčovna Brno řadu příslušenství, např. střešní box, nosič kol nebo přívěsný vozík. V nabídce příslušenství najdete i navigaci Garmin nebo dětské autosedačky.

Krátkodobé i dlouhodobé pronájmy
V autopůjčovně Brno si můžete pronajmout vozidlo na jak dlouho chcete. MAX Rental nabízí krátkodobé i dlouhodobé, cenově zvýhodněné pronájmy všech vozů.

Objednávka
MAX Rental autopůjčovna Brno nabízí možnost rezervovat si vozidlo z nabídky on-line. Kompletní přehled nabízených automobilů včetně příslušenství najdete v sekci AUTOPŮJČOVNA. Pokud vám nevyhovuje on-line rezervace vozu nebo máte jakýkoliv dotaz, využijte služeb Rezervačního centra MAX Rental, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Přeprava na letiště Tuřany
Chystáte se na dovolenou? Autopůjčovna Brno nabízí přepravu na letiště Tuřany i zpět. V požadovaném termínu vás vybraným vozem dopravíme přímo na letiště, zajistíme i zpáteční odvoz.

Cena přepravy na letiště Brno
MAX Rental Brno poskytuje svoje služby po celém území ČR. Z tohoto důvodu je na základě vašich požadavků vypracována samostatná kalkulace pro každou objednávku.

Objednání přepravy na letiště
Objednání přepravy na letiště Brno můžete provést pomocí on-line rezervačního formuláře, který najdete u každého nabízeného vozu v sekci AUTOPŮJČOVNA nebo prostřednictvím telefonu, emailu.